BAŞKANDAN DİZİ SETİNE ZİYARET

BAŞKANDAN DİZİ SETİNE ZİYARET

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ‘Rüzgârın Kalbi’ isimli dizinin setini ziyaret etti…

16 Eylül 2016 - 13:05

‘RÜZGÂRIN KALBİ’, FOÇA’DA ATIYOR

Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça’da çekilen ve Fox Tv kanalında yayınlanan ‘Rüzgârın Kalbi’ isimli dizinin setini ziyaret etti.

Yönetmen Filiz Gülmez Pakman, Uygulayıcı Yapımcı Yılmaz Uzun ve Yapım Koordinatörü Özgür Özcan ile bir süre sohbet eden Başkan Demirağ, ‘Rüzgârın Kalbi’ dizisini çok beğenerek takip ettiğini ifade etti.

Başkan Demirağ, ‘Çok değerli yapımcımız, yönetmenimiz ve değerli ekip, Foça’nın her sokağını karış karış gezerek çok kıymetli bir dizi çalışması gerçekleştiriyor. Foça’nın tanıtımı için çok önemli bir dizi. Bütün Tv izleyicilerini ‘Rüzgârın Kalbi’ dizisini izlemeye davet ediyoruz. Yeni Bölümler çekilmeye devam edecek. Bu bizi çok sevindiriyor. Foçalılar olarak, dizide tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Yapımcı Erol Demir, Genel Koordinatör Dilek Yorulmaz ve Fox Tv ailesine, saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz’dedi.

Foça’da olmaktan ve dizi çekmekten çok mutlu olduklarını belirten Yönetmen Filiz Gülmez Pakman’da, ‘Tarihi bu kadar iyi korunmuş, bu kadar görsel güzelliği olan bir yerde olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz; çok iyi ağırlıyorlar bizi. Hatta ileride bizde Foça’ya yerleşmeyi düşünüyoruz’dedi.

Uygulayıcı Yapımcı Yılmaz Uzun’da; ‘İzmir’de ve Foça’da olmaktan dolayı çok memnunuz. Tarihi doku, Foça’da çok güzel korunabilmiş. Bundan dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Burada olmaktan mutluyuz. İnşallah uzun süre burada olacağız’ dedi.

‘Rüzgârın Kalbi’

Kadrosunda değerli oyuncuların rol aldığı ‘Rüzgârın Kalbi’ isimli dizi, Cumartesi günleri 20.00'de FOX TV’de yayınlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaşar Kemal Sempozyumu 2-3 Aralık’ta İzmir’de
Yaşar Kemal Sempozyumu 2-3 Aralık’ta İzmir’de
İZSU Menderes’te olası taşkınlara karşı önlemlerini artırıyor
İZSU Menderes’te olası taşkınlara karşı önlemlerini...