Üniversite öğrencileri sahil temizliği yaptı

Üniversite öğrencileri sahil temizliği yaptı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Çevre Koruma ve Kontrol Bölümü Başkanı Güneş Erdemir ile öğrencileri, İskenderun Belediyesi işbirliği ile sahilde vatandaşların dikkatini çekmek ve farkındalık oluşturmak için sahil boyunda temizlik çalışması yaptı.

15 Haziran 2017 - 14:05

İSTE Çevre Koruma ve Kontrol Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan sosyal sorumluluk projesi için İskenderun sahiline gelen öğrenciler çevre bilinci konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla sahil boyunca temizlik yaptılar. 

Çevre Koruma ve Kontrol Bölüm Başkanı Güneş Erdemir, çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla öğrencilerin böyle bir organizasyona imza attıklarını, bu sosyal sorumluluk projesine İskenderun Belediyesi’nin de destek verdiğini söyledi. 

Erdemir, “Öğrencilerimiz ile birlikte sosyal sorumluluk dersi kapsamında, öğrencilerimizin tamamen yürüttüğü, İskenderun Belediyesi’nin de destek verdiği çalışma yaptık. Bunun içinde şuan İskenderun sahilindeyiz. Vatandaşlarımız da çevre temizliği, sahil ve kıyı temizliği farkındalığı oluşturmak istedik” dedi.

Öğrenciler, topladıkları atıkları belediye görevlilerine teslim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ermenistan'dan Ayasofya açıklaması!
Ermenistan'dan Ayasofya açıklaması! "Derin endişe duyuyoruz"
Yunan partiden Atatürk'ün eviyle ilgili skandal talep
Yunan partiden Atatürk'ün eviyle ilgili skandal talep