Reklam
Reklam
Narlıdere’de sorunlar anında çözülüyor!

Narlıdere’de sorunlar anında çözülüyor!

Narlıderelilere daha hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunmak için ‘WhatsApp İletişim Hattı’ üzerinden öneri ve talepleri kabul eden Narlıdere Belediyesi, son 4 ayda 3 binden fazla başvuruyu çözüme kavuşturdu. Yakın zamanda Hemşeri İletişim Merkezi de faaliyete geçirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Vatandaşlarımız ne zaman isterse, belediyemiz bir telefon kadar yakında” dedi.

29 Ağustos 2019 - 12:27

3 BİN 200 BAŞVURU SONUÇLANDI

Belediye ile vatandaşlar arasında direk ve pratik temas kurmak, sorunları hızla çözüme kavuşturmak için iletişim teknolojilerini etkin şekilde kullanan Narlıdere Belediyesi; Mayıs başından bu yana, 0553 0 376 000 numaralı WhatsApp İletişim Hattı üzerinden, 4 bin 340 başvuru aldı. Konularına göre sınıflandırılan başvurular, ilgili müdürlüklere gönderildi. Müdürlüklerden gelen sonuçlar ise yine aynı hızla çağrı sahiplerine bildirildi. Bu sayede, 4 ayda 3 bin 200 başvuru çözüme kavuşturuldu. Belediye yeni dönemde, Hemşeri İletişim Merkezi’ni de faal hale getirdi.
 
“BİR TELEFON KADAR YAKINIZ”

Narlıderelilere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek ve sorunları en kısa sürede çözmek için tüm sosyal ağları da etkin bir şekilde kullandıklarını belirten Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Halka en iyi ve etkin hizmeti vermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ne zaman isterse, belediyemiz bir telefon kadar yakında” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'den Yunanistan'a diyalog çağrısı! Her türlü mücadeleye hazırız
Türkiye'den Yunanistan'a diyalog çağrısı! Her türlü...
İstanbul teknoloji ihraç eden bir şehir olacak!
İstanbul teknoloji ihraç eden bir şehir olacak!