Karabağlar araç filosunu güçlendirdi

Karabağlar araç filosunu güçlendirdi

Karabağlar Belediyesi, ilçeye kaliteli hizmet verebilmek için araç filosunu 7 araç daha ilave ederek güçlendirdi. Düzenlenen programda konuşan Başkan Selvitopu, bu yıl içinde başka hizmet araçları da alacaklarını ifade ederek , “Karabağlar’ın araç parkını hem gençleştirmiş hem de daha güçlendirmiş olacağız” dedi.

21 Ocak 2016 - 12:40

Karabağlar Belediyesi Gediz şantiyesinde düzenlenen araç filosu tanıtımına Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile birim müdürleri ve çalışanlar katıldı. Alınan 7 araçtan, mini iş makinası-kazıcı ve çift kabin asfalt yama kamyonu Fen İşleri Müdürlüğü'ne, arazöz, mini kazıcı(ekskavatör) ve çalı, dal gibi atık toplama kamyonu Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne, ambulans ve engelli taşıma aracı ise Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'ne verilecek.

Araç filomuzu gençleştirip, güçlendiriyoruz

Alınan araçları inceleyen ve bu konuda bilgiler  alan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Bu yıl içinde başka hizmet araçları daha alarak araç filosunu gençleştirip, güçlendireceklerini söyledi. Göreve başladıkları dönemde mali anlamda sıkıntı yaşadıklarını hatırlatan Başkan Selvitopu,  “Yaklaşık 2 yıl içinde mali durumumuzda epey düzelme oldu. Belediyemiz daha istikrarlı bir yapıya kavuştu. Belediye hizmetlerinizin düzgün olması için araç parkınızın da  güçlü olması gerekir. Yeni araçlar alınmasına yönelik çalışmalarımız oldu ve geçtiğimiz yıl 7 araç satın aldık. Ambulans, engelli taşıma aracı, arazöz,2 küçük iş makinası kazıcı, 3 tane de Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün kullanacağı kamyon aldık. Bom alımını da önümüzdeki günlerde yapacağız. Belediye ekiplerimiz, Karabağlar halkına bu araçlarla hizmet edecek ve yeni araçlarla hizmet daha sağlıklı olmuş olacak. Alınan araçlar Karabağlar halkı için hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li Öztrak'tan AK Parti'ye yanıt!
CHP'li Öztrak'tan AK Parti'ye yanıt!
EKREM İMAMOĞLU’NDAN “SİMSAR” UYARISI
EKREM İMAMOĞLU’NDAN “SİMSAR” UYARISI