ILMIO Abiye IF Wedding Fashion’de 2020’nin En Gözde Firması...

ILMIO Abiye IF Wedding Fashion'de 2020'nin En Gözde Firması Oldu

Avrupa'nın en büyük abiye, gelinlik fuarlarından biri olarak gösterilen IF Wedding Fashion- İzmir Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 14'üncü kez kapılarını açtı. IF Wedding Fashion-İzmir Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 5 ülkeden 202 katılımcıyla başladı.

22 Ocak 2020 - 09:14

Seçil Etek Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. yönetim kurulu başkanı ve sektörün önde gelen tecrübeli iş adamı Faik Güngör, Uluslararası arenada sektörün gururu olan ve bir markaya dönüşen 14. Uluslararası İzmir abiye ve gelinlik fuarının hazır giyim sektörüne hayırlı ve uğurlu olması dileklerini sunar.

1981 yılından bu yana Seçil Etek olarak sektöre giriş yapan, kaliteli ve yenilikçi ürün üretimleri ile sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Seçil Etek Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. internet dünyasında insan davranışlarının ve satın alma kültürlerinin değiştiğinien erken fark eden firmalardan birisidir.


Altı ayrı markasıyla ve yan ürünleriyle online satışını ve cirolarını artıran firma, ayrıca 46 ayrı satış mağazasıyla da iç piyasada hizmetini tüm hızı ile sürdürmektedir.

Yaratıcılığın, yenilikçinin ve tasarımın buluştuğu geniş bir koleksiyon ve özel bir sunum ile 14. Uluslararası İzmir abiye ve gelinlik fuarına katılan Seçil Giyim, son moda ve yüksek kalite içeren ILMIO abiye koleksiyonuna yeni bir kokteyl parti grubu ekleyerek abiye koleksiyonuna farklı bir bakış açısı getirmiş olup, içerisinde çok farklı, gerçekten çarpıcı ve aynı zamanda herkesin yaşantısının özel günlerine dokunabilecek ve konfor yaratacak tasarımları ile başarılı çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs Türkiye'de
Koronavirüs Türkiye'de
Merkel: Almanya'daki insanların yüzde 60 ila 70'ine koronavirüs bulaşabilir
Merkel: Almanya'daki insanların yüzde 60 ila 70'ine koronavirüs...