Reklam
Ermat Group Mitsubishi Bayiliğini Aldı!

Ermat Group Mitsubishi Bayiliğini Aldı!

İzmir'in önde gelen otomotiv firmalarından olan Ermat Group, Renault ve Dacia'dan sonra portföyüne Mitsubishi'nin bölge bayiliğini de ekleyerek sektördeki ürün yelpazesini geliştirdi.

27 Ağustos 2020 - 09:53

Ermat Group Filo ve Aktif Satış Müdürü Burak Şensaz, Japon devi Mitsubishi'yi bundan sonra İzmirde Ermat Group güvencesiyle müşterilerine sunacaklarını söyledi. 

Mitsubishi'nin segmentindeki lider ürünleri ve Türkiyedeki başarılarının Ermat'ın vizyonuyla örtüştüğünü belirten Şensaz, Ağustos ayı itibariyle İzmir'de satışlara başladıklarını ifade etti.

Mitsubishi'nin Ermat'taki ilk müşterisine aracını teslim ettiklerini de dile getiren Burak Şensaz, “Sayın Barlas Alphan'a 2020 model Mitsubishi Eclipse Cross aracını teslim ettik. Kendisi de araç kiralama sektöründe hizmet veriyor ve çözüm ortağı olarak yıllardır bizi tercih ediyor. Ermat Group güvencesiyle yeni satışlarımıza devam edeceğiz” diye konuştu

Ermat olarak Mitsubishi'nin Eclipse Cross, L200 Pickup, Space Star ve Outlander modellerinin satışını gerçekleştirdiklerini de söyleyen Burak Şensaz, dünya markalarını tek çatı altında müşterilerine sunmayı sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Sengel'den akşam ziyareti!
Başkan Sengel'den akşam ziyareti!
Vekil Sındır,
Vekil Sındır, "Sürdürülebilir istihdam ancak üretim ekonomisi...