Dikili’de Palmiye Kafe açıldı!

Dikili'de Palmiye Kafe açıldı!

Dikili Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 75. Yıl Parkı’na kazandırılan Palmiye Kafe vatandaşların hizmetine açıldı.

09 Haziran 2020 - 09:47

Vatandaşların kaliteli hizmet ile buluşacağı proje, ilçenin dört bir noktasına yayılacak. Vatandaşların büyük beğenisini kazanan Palmiye Kafe’de gıda ve meşrubat hizmeti sunuluyor. 7 gün boyunca açık olacak kafe saat 08.30-22.00 arası hizmet verecek.

_dsc1714.jpg

Projelerimiz sürecek

Halk odaklı hizmet gerçekleştirdiklerini kaydeden Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Dikili’mizde Palmiye Kafe dönemi başlamış durumda. İlçemize kazandırdığımız 75. Yıl Parkı’nda ilkini açtığımız Palmiye Kafe’miz ile kaliteli hizmeti sunmayı amaçladık. İlk kafemiz vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni topladı. Hedefimizde vatandaşlarımızın yoğun olarak yer aldığı alanlara bu projemizi kazandırmak var. Kafemiz içerisinde alkol dışında tüm meşrubat türleri ile yiyecek ürünleri yer alıyor. Bu tür projelerimiz ile vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Palmiye Kafe’miz Dikili’mize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
dji_0081.jpg

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gürcan yüksel gulkent
  1 yıl önce
  Dikili halkina hayirliolsun di..Dikili halkina hayirliolsun dikiliye otuz beş senedir geliyoruz ilk kez dikilide yapılan hizmetleri takdirle karşılıyoruz başkana tesekkurler
 • Ahmet Kaan
  1 yıl önce
  Çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Harmandalı Geri Gönderme Merkezi Meclis gündeminde
Harmandalı Geri Gönderme Merkezi Meclis gündeminde
Daha verimli arıtma için bakım ve temizlik çalışmaları sürüyor
Daha verimli arıtma için bakım ve temizlik çalışmaları...