Bornovalılar’a 20 dalda hobi kursları

Bornovalılar'a 20 dalda hobi kursları

Bornova Belediyesi'nin çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik düzenlediği hobi ve beceri edindirme kursları için kayıtları başladı.

25 Eylül 2019 - 13:30

Kültür Müdürlüğü'nün, müzik, resim, halk oyunları, takı tasarım gibi 20 farklı branşta düzenlediği kış dönemi kurslarına katılmak isteyenler, 8 Ekim 2019 tarihine kadar kurs merkezlerinde kayıt yaptırabilecek. 14 Ekim'de eğitime başlayacak kurslar, Altındağ Kültür Merkezi, Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri, Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi, Pınarbaşı Kültür Merkezi, Doğanlar Aysel Bayraktar Kültür Merkezi, Cumhuriyet Evi, Naldöken Kültür Merkezi ve Engelliler Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, hobi ve beceri edindirme kurslarından çok sayıda Bornovalılar'ın yararlanmasını hedeflediklerini belirterek, "Özellikle çocuk ve gençlerimizi yetenekleri doğrultusunda desteklemek, gelişimini sağlamak önceliğimiz" dedi.

Kurs kayıtları için ayrıntılı bilgi Kültür İşleri Müdürlüğü 999 29 29 numaralı telefondan dahili 5806'yı arayarak ya da www.bornova.bel.tr internet adresinden edinilebilir. Kayıtlar ise kursların verileceği merkezlerden, 25 Eylül- 8 Ekim tarihleri arasında alınacak. Bornova Kurs Merkez'inden yararlanmak isteyenler için ise kayıt tarihleri branşlara göre şu şekilde olacak:

25 /26 /27 EYLÜL: Piyano, Yan Flüt, Klarnet, Fotoğrafçılık, Kanun, Vurmalı Çalgılar

30 EYLÜL /1 EKİM: El Sanatları, Seramik, Resim, Çocuk Korosu

2 /3 /4 EKİM: Kamen, Gitar, Bağlama, Satranç, THM ve TSM Koroları

7 /8 EKİM: Bale, Halk Oyunları, Latin Dansları, Zumba

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karşıyaka'da metruk binalar yıkıldı
Karşıyaka'da metruk binalar yıkıldı
İstanbul İstatistik Ofisi açıkladı! Haneler temel ihtiyaçlarını karşılayamıyor
İstanbul İstatistik Ofisi açıkladı! Haneler temel...