Bornovalı çocuklara on-line eğlence

Bornovalı çocuklara on-line eğlence

Bornova Belediyesi koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlı olan çocukları on-line olarak düzenleyeceği origami etkinliği ile eğlendirecek. Bornovalı minikler yılbaşı süslerini kendi elleriyle yapacak.

25 Aralık 2020 - 10:24

Koronavirüs salgını sürecinde pek çok hizmet, eğitim ve kursu sosyal medya hesapları aracılığıyla yürüten Bornova Bornova Belediyesi, yeni yıl öncesinde çocuklar için on-line origami etkinliği düzenleyecek. 8-13 yaş arası çocuklar “Güle Oynaya Origami” adlı etkinlikte eğlenceli saatler geçirecek.  29 Aralık Salı günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyen çocukların 0505 312 94 29 numaralı telefona kayıt yaptırması gerekiyor. Kaydı alınan çocuklar kendilerine gönderilecek zoom linki üzerinden Eğitmen Filiz Özyurt’un eşliğinde kesme ve yapıştırma işlemi yapmadan tek parça kağıdı katlayarak çeşitli figürler ve yılbaşı süsleri yapmayı öğrenecek.

origami-etkinligi.jpg

Çocukların bilgisayar başına geçmeden önce 5 adet 20x20 cm ebatlarında kırmızı el işi kağıdı, boya kalemi, makas   ve yapıştırıcı hazır bulundurması  gerekiyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Değer Kardeşler'den İhracat Atağı
Değer Kardeşler'den İhracat Atağı
Bakan Gül’den flaş AYM açıklaması! Adaletin gözü bağlıdır
Bakan Gül’den flaş AYM açıklaması! Adaletin gözü bağlıdır