Reklam
AK PARTİ VE MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİ TARİHE GEÇTİ

AK PARTİ VE MHP'Lİ MECLİS ÜYELERİ TARİHE GEÇTİ

Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşiminde AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri; 2021 yılı bütçe oylamasında bugüne kadar görülmemiş bir karara imza attılar.

16 Ekim 2020 - 11:14

AK Parti ve MHP'li Meclis üyeleri faaliyet raporunda yer alan tüm gelirlere kabul oyu verirken, tüm giderlere ise red oyu vererek tarihe geçtiler. Böylece Efes Selçuk Belediyesi 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Efes Selçuk Belediyesi Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşimi çok konuşulacak bir oylamaya tanıklık etti. Faaliyet raporunda yer alan Sosyal Yardım Hizmetleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün giderleri, eğitim ve kültür hizmetleri, personel giderleri dahil birçok hizmet için harcanacak olan giderlere red oyu veren AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri,  vergi gelirleri ve belediyenin diğer gelirleri için ise kabul oyu verdiler. 

Belediye personele maaş  ödemesin, belediye hiçbir iş yapmasın mantığı yaratan AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine karşılık mecliste çoğunluğu bulunan CHP'li Meclis Üyelerinin kabul oyu ile Efes Selçuk Belediyesinin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konu Seferihisar’ın geleceği ise, siyaset rafa kalkar!
Konu Seferihisar’ın geleceği ise, siyaset rafa kalkar!
Torbalı Belediyesi 29 Ekim’i coşkuyla kutladı
Torbalı Belediyesi 29 Ekim’i coşkuyla kutladı