Ahmet Akyüz oğlunu evlendirdi!

Ahmet Akyüz oğlunu evlendirdi!

KAMİAD (Karşıyaka Müteahhit ve İş adamları Derneği) Başkanı Ahmet Akyüz, oğlu Orhan’ı görkemli bir düğün ile evlendirdi.

08 Ağustos 2022 - 10:00 - Güncelleme: 08 Ağustos 2022 - 12:05

Karşıyaka’nın sevilen iş insanlarından KAMİAD Başkanı Ahmet Akyüz’ün oğlu Dr. Orhan Akyüz ile İrem Meran Narlıdere Sahilevlerindeki Talles Park’ta düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin tarafından kıyılan nikahın şahitliğini ise İzmir’in tanınmış isimlerinden AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Narlıdere Kaymakamı Suat Dervişoğlu, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, Müteahhitler Federasyonu Başkanı İsmail Kahraman, Müteahhit Ahmet Cengiz, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan yaptı.

111.jpg

Düğüne AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Didem Keseli, AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Sedat Karatekin’nin yanı sıra AK Parti ilçe başkanları Karşıyaka ve İzmir’in tanınmış simaları ve STK yöneticileri katıldı. Mühendis olan Orhan Akyüz, dört yıl önce Denizli’de yüksek endüstri mühendisi İrem Meran ile tanışmış, doktorasını tamamladıktan sonra düğünü yapmaya karar vermişler.

Bine yakın davetlinin katıldığı düğünde Ahmet Akyüz davetlileri kapıda karşıladı, masalarına giderek davetlilerle ilgilendi. Gece boyunca davetliler canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler. Dr. Orhan ile İrem Akyüz çifti düğünden hemen sonra balaylarını geçirmek için Antalya Kemer’e uğurlandılar.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Heyecan başlıyor
Heyecan başlıyor
KSK’de 10. sezonuna başlıyor
KSK’de 10. sezonuna başlıyor