Reklam
Astronot olabilir misiniz?

Astronot olabilir misiniz?

NASA'nın geçtiğimiz aylarda uzaya isim gönderme etkinliğine Türkiye'den yoğun ilgi olmuş, en çok katılım gösteren ülke Türkiye olmuştu. NASA şimdi yeni bir etkinlikle dikkat çekecek, internet üzerinden gerçekleştirilecek testle astronot olma yeterliliğiniz ölçülebilecek. NASA'nın yayınladığı astronot testi uzay tutkunları tarafından heyecanla karşılandı.

16 Ağustos 2019 - 09:25

NASA Mars'a isim gönderme kampanyasıyla uzaya ilgisi bile olmayan birçok kişinin dikkatini çekmesinin ardından şimdi de astronot testi ile insanların dikkatini çekecek gibi duruyor. Shiftdelete’de yer alan habere göre, astronot yetenek testi olarak karşımıza çıkan yeni test 15 sorudan oluşuyor. 15 soruluk test ile görselleştirme, eğitim, IQ, kişilik ve sizin fiziksel uygunluğunuz ölçülüyor. Ardından testin sonuçları, her alanda aldığınız puanlar ayrıştırılarak ayrıntılı bir şekilde karşınıza çıkıyor.

AYA AYAK BASIŞIN 50. YILDÖNÜMÜ

Astronot testi özel bir günün anısına gerçekleştiriyor. NASA’a bu yıl Ay'a ayak basışın 50. yıldönümünü kutladı, 16 Temmuz 1969 misyonu uzay tutkunları için hala cazibesini koruyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ödemiş Belediyesi’nde proje yönetimi eğitimi
Ödemiş Belediyesi’nde proje yönetimi eğitimi
KIŞ KİLOLARINA KARŞI 6 ETKİLİ ÖNERİ
KIŞ KİLOLARINA KARŞI 6 ETKİLİ ÖNERİ