Abdullah Koşar, dünyaya gayrimenkul satıyor

Abdullah Koşar, dünyaya gayrimenkul satıyor

41 yaşındaki Abdullah Koşar, devlet memurluğundan istifa edip emlak sektörüne atıldı. İzmir Bayraklı ve Bornova'da iki ofis ve 35 gayrimenkul danışmanı ile çalışan Koşar, yeni şubeleri ise Urla ve Kemalpaşa'da açmayı hedefliyor.

10 Kasım 2021 - 13:21

10 yıl önce bir emlak ofisinde işe başlayan Koşar, zor şartlarda başladığı meslek hayatında başarılı işlere imza atarak 40'a yakın gayrimenkul danışmanı ile ikinci yılını kutlayan New Office'te franchase vermeye başlıyor. İzmir'in marka projeleri ile çalıştıklarını dile getiren Koşar, büyük ticari gayrimenkullerin satışlarını da gerçekleştirdiklerini söyledi.

ÇOK YAKINDA URLA ŞUBESİ GELİYOR

New Office Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Koşar, "Bayraklı ve Bornova'da şubelerimiz bulunuyor. Yeni şubelerimizi Urla ve Kemalpaşa'da açmayı hedefliyoruz. Bornova'daki Business şubemizde avm, işyeri, arsa, arazi gibi ticari satışlarımızı  gerçekleştiriyoruz. Bayraklı şubemizde ise konut satışlarımız yer alıyor. İzmir ve ilçelerinde hizmet veriyoruz." 

af2fde14-1018-437f-8cdf-801180c9f914.jpg

KENDİ MARKAMIZLA YOLA ÇIKTIK

"Biz kendi markamızla yola çıktık. Kısa sürede birden fazla şubeye ulaştık. Sektörümüzde başarılı işlere imza attık. Franchase talepleri gelmeye başladı. Çok yakında üçüncü şubemizi Urla'ya açacağız. Gayrimenkul danışmanlırımız için sürekli eğitimler veriyoruz. Uzman kadromuzla vatandaşlarımızın yanısıra kurumsal firmalara da hizmet veriyoruz."

TANZANYA'YA BİLE TİCARİ GAYRİMENKUL SATTIK

Bu yaz sattığımız gayrimenkullerin çoğunu yurtdışındaki yatırımcılara sattık. Tanzanya, Avusturya, Finlandiya ve diğer Avrupa ülkelerindeki yatırımcılara İzmir'de yer alan gayrimenkul portföylerimizin satışını gerçekleştirdik." 

PANDEMİ SONRASI BAHÇELİ EVLER VE PROJELER TERCİH EDİLİYOR

"Pandemi sonrası bahçeli ve müstakil evler oldukça rağbet gördü. Projelere ilgi çok arttı. Deprem Bornova ve Bayraklı'da fiyat düşüklüğü getirmedi. Buraların merkez konumda olması yine tercih edilmesini sağlıyor. Depremden sonra ilk sorulan soru binanın yaşı oluyor. İnsanlar daha genç, yeni yapıları tercih ediyor."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ana kolektör hattındaki kapsamlı çalışmalar tamamlandı
Ana kolektör hattındaki kapsamlı çalışmalar tamamlandı
Çandarlı'yı Festival Coşkusu Sardı
Çandarlı'yı Festival Coşkusu Sardı