Reklam
Reklam
Saka AK Parti’den Adaylığını Açıkladı

Saka AK Parti’den Adaylığını Açıkladı

AK Parti’li Deniz Saka partisinden Karaburun Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

14 Kasım 2018 - 10:56

Yerel seçimler için aday adaylığı süreci devam eden AK Parti’de Karaburun Belediye Başkanlığı için Deniz Saka başvuruda bulundu. AK Parti Karaburun İlçe Başkanlığına adaylık başvurusunu yapan Saka’yı vatandaşlar da yalnız bırakmadı.

Karaburun’a hak ettiği değeri vereceğiz

Adaylık başvurusu sonrasında konuşan Deniz Saka, “ Kutlu bir davada; yeni ve büyük Türkiye yolunda geleceğe daha mutlu ve umutla bakabilmek adına millete hizmet şiarıyla cennet vatanımızın en büyük yarım adası olan Karaburun’umuza hak ettiği hizmetleri yapabilmek için yeni bir yola çıkmış bulunmaktayım. Ege’nin incisi İzmir’in nergiz kokulu ilçesi Karaburun’umuzu AK Belediyecilik anlayışı tanıştırmak ve ilçemize hizmetkar olmak için hemşerilerimizle gönül bağı kurup ilk günkü azim ve kararlılıkla millete hizmet yolunda yürümeye devam edecek ve ilçemize hak ettiği değeri vereceğiz” dedi.

Projelerimiz hazır

Karaburun’u geleceğe taşıyacak projelerinin hazır olduğunu kaydeden Saka, “ Vizyon projelerimiz ile ilçemizi makus talihinden kurtarmak için yola çıktık. AK Parti Belediyeciliğini Karaburun’da hayata geçirerek ilçemizi herkesin gıptayla baktığı bir konuma getirmek için tüm hazırlıklarımız tamam. Samimiyet, tevazu ve gayret ile daha fazla gönüle girmek için durmak yok yola devam diyoruz. Bu anlamlı yolda başta ailem olmak üzere desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.


Deniz Saka kimdir?

Otel ve restoran işletmeciliği yapan Saka, siyasi hayatına 2010 yılında AK Parti Mordoğan Gençlik Kolları Belde Başkanı olarak başladı. 2011 yılında İzmir İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olan Saka, teşkilât başkanlığı ve batı bölge başkanlığının ardından 2014 yılında kongre ile Ana Kademe İl Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD’den Suudi Arabistan ve BAE’ye asker gönderme kararı!
ABD’den Suudi Arabistan ve BAE’ye asker gönderme kararı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Amerika ziyareti öncesi önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Amerika ziyareti öncesi önemli...