Reklam
Reklam
MHP Lideri Osmaniye’de halka seslendi

MHP Lideri Osmaniye'de halka seslendi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gençlik yıllarının geçtiği Adana'da tarihi Taşköprü'de Sabancı Merkez Camii'nin manzarasında fotoğraf çektirdi. Daha sonra Osmaniye'deki mitinge katılan MHP Lideri, "Bir yanda döviz saldırıları, kur oyunları, ekonomik terör yanında patlıcan, soğan, patates bahanesiyle Türkiye'nin altını oyma hevesleri... Bir yanda zillet, diğer yanda millet. Bir yanda bela, diğer yanda beka. Türkiye'yi teslim alamayacaklar" diye konuştu

28 Mart 2019 - 15:00

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin düzenlediği miting için geldiği Adana'da tarihi Taşköprü'de vatandaşlarla buluştu. DHA'da yer alan habere göre Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı MHP'li Hüseyin Sözlü ve milletvekilleriyle birlikte tarihi Taşköprü üzerinde yürüyen Bahçeli, Türkiye Diyanet Vakfı ve Sabancı Vakfı'nın ortaklaşa yaptırdığı Sabancı Merkez Camii'nin manzarasında fotoğraf çektirdi.

"KARGAŞA İÇİN PUSUDA BEKLİYORLAR"

AA'da yer alan habere göre Bahçeli, daha sonra Osmaniye'de partisince düzenlenen mitingte vatandaşlara seslendi. Büyük bir ilgiyle karşılanan MHP Genel Başkanı, "CHP, İP, HDP, SP, ÖDP, PKK, FETÖ, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini boğmayı amaçlıyor. Olur da 31 Mart'tan başarıyla çıkarlarsa yeni bir sistem krizi, yeni bir rejim bunalımı, yeni bir siyasi kargaşa için pusuda bekliyorlar, el ovuşturuyorlar" dedi.

"CUMHUR İTTİFAKI TÜRKEYİ'NİN GÜVENCESİ"

Bahçeli şöyle devam etti: "Cumhur İttifakı, 'önce ülkem ve milletim' anlayışının siyasi temsil makamıdır, siyasi ahlak ve erdemin simgesidir, milletimizin ruh kökünden doğmuş, kutlu iradesiyle doğrulmuş, istikbal ve istiklal hedefleriyle devleşmiş Türkiye'nin güvencesi, milli bekamızın yılmaz bekçisi olmuştur."

"TÜRKİYE'Yİ TESLİM ALAMAYACAKLAR"

MHP Lideri, "Bir yanda döviz saldırıları, kur oyunları, ekonomik terör yanında patlıcan, soğan, patates bahanesiyle Türkiye'nin altını oyma hevesleri... Bir yanda zillet, diğer yanda millet. Bir yanda bela, diğer yanda beka. Türkiye'yi teslim alamayacaklar" diye konuştu. Bahçeli, "ABD Başkanı'nın Golan Tepeleri'ni sözde İsrail toprağı olarak tanıyan çürük imzası, terör örgütlerine verdiği köhne desteği, ekonomik abluka ve saldırıları tahrik eden karanlık husumeti, Türkiye'nin nasıl bir kuşatma altında olduğunu açıkça göstermektedir" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ölü bulundu, eşi gözaltında
Ölü bulundu, eşi gözaltında
MHP İlçe Başkanı teknede çıkan yangında yaralandı
MHP İlçe Başkanı teknede çıkan yangında yaralandı