Reklam
Reklam
İzmir’deki Huzurevi sakinleri bilgi yarışmasında buluştu

İzmir'deki Huzurevi sakinleri bilgi yarışmasında buluştu

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Buca'daki Huzurevi'nde bilgi yarışması heyecanı yaşandı. Neşe ve rekabeti bir arada yaşayan Huzurevi sakinleri, hem düşündü hem de eğlendi.

29 Ekim 2018 - 09:46

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin geçen yıl Buca’da kurduğu Türkiye'nin ilk Sosyal Yaşam Kampüsü’nde yarışma heyecanı vardı. Zübeyde Hanım Huzurevi sakinlerinin yaşamını birbirinden farklı etkinliklerle zenginleştiren ve faydalı zaman geçirmelerini sağlayan birçok çalışmaya imza atan Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği bilgi yarışmasıyla yaşlıları hem eğlendirdi hem de düşündürdü. Yaşanan heyecan da etkinliğe ayrı bir renk kattı.


26 huzurevi sakini, spordan sanata, tarihten genel kültüre uzanan 25 soruya verdikleri cevaplarla herkesi kendilerine hayran bıraktı. Neşe ve rekabetin bir arada yaşandığı yarışmada dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. İlk kez bu yıl düzenlenen Zübeyde Hanım Huzurevi Bilgi Yarışması'nda Ferit Uyan birinci, Oğuz Ayzeren ikinci,  Birsel Erdal ise üçüncü oldu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Birsel erdal
    6 ay önce
    Benim de katıldığım bu yarışmada 3.olmam yinede başarılı olduğumu göstermez üzgünüm,amaç ödül değil bilgi, keşke her ay bir kez yapılsa belki atağa geçerler orda yaşayan arkadaşlarimiz biraz kitap dergi vs okuyup bilgi darağaclarini doldursalar kütüphanemize kadar var...ve gördüğüm kadar çok saglikli insanlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNELİĞE “POZİTİF DOĞUM DENEYİMİ” İLE ADIM ATIN
ANNELİĞE “POZİTİF DOĞUM DENEYİMİ” İLE ADIM ATIN
Sağlık Bakanlığı'ndan kanser aşısı müjdesi!
Sağlık Bakanlığı'ndan kanser aşısı müjdesi!