Reklam
Dolar 6 TL’nin altına indi

Dolar 6 TL'nin altına indi

Önceki gün 6.24'ün üzerine çıkan, dün ise 6.05 ile 6.19 arasında dalgalı bir seyir izleyen Dolar/TL, dün akşam saatlerinde Alman Bild Gazetesi'nin "Türkiye Rusya'dan S-400 almaktan vazgeçti" haberi ile 6 TL'nin altına indi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Twitter üzerinden haberi yalanladı. Bild'in haberinin ardından dün akşam 20:00 sularında 5.97 TL'ye kadar inen Dolar/ TL, dün gece saat 23.40'dan bu yana ise 6 TL'nin altında hareket ediyor

11 Mayıs 2019 - 13:53

Dolar/TL'de hareketli gün. Haftanın son işlem gününde, 6.05 ile 6.19 arasında dalgalı bir seyir izleyen Dolar/TL, Alman Bild Gazetesi'nin "Türkiye Rusya'dan S-400 almaktan vazgeçti" haberinin ardından 6 seviyesinin altına indi.

Gazeteci Julian Röpcke, "Diplomatik kaynakların Bild'e söylediğine göre, Erdoğan Rusya'dan S-400 satın almayacak" diye twit attı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Twitter üzerinden haberi yalanladı. Altun, Röpcke’ye “Sevgili Julian, kaynaklarınız hatalı. Bilgiyi benden alın: S-400 satın alma işlemi tamamlandı” diye yanıt verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBB Meclisi İmamoğlu’na o yetkiyi vermedi
İBB Meclisi İmamoğlu’na o yetkiyi vermedi
Bill Gates tekrar dünyanın en zengini!
Bill Gates tekrar dünyanın en zengini!