Reklam
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Askeri eğitim birliklerinden ilkinin yeri...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Askeri eğitim birliklerinden ilkinin yeri Yozgat olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yozgat'ta, "Yeni dönemin ilk müjdesini veriyorum. Askeri eğitim birliklerinden ilkinin yeri Yozgat olacak" dedi.

25 Şubat 2019 - 15:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kayyum atanan belediyelere ilişkin olarak, "Şimdi "Kayyum atanan yerleri geri alacağız" diyorlar. Devletin bu belediyelere verdiği imkanları Kandil'e gönderecek olursanız, biz yine beklemeden kayyumu atarız. Zillet ittifakına destek verenlere karşı tavrımız açıktır" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yozgat'ta vatandaşlara seslendi. Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları şöyle:

"Yozgat, Kırıkkale'den Ankara'ya, Kayseri'den İstanbul'a kadar tüm Türkiye'de yaşayan bir şehirdir. Gidin Avusturya'yı Yozgat'ı Türkiye'nin en büyük şehri sanırlar. Pek çok Avrupa ülkesinde yüzbin Yozgatlılar hayatlarını sürdürüyor.

Bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerde Yozgat hep ilk sıralarda yer aldı. Bir kez daha sizlerden destek istiyorum. Ülkemizin içinden geçtiğimi kritik dönemde destek bekliyorum.

YOZGAT'A YATIRIMLAR

Biz yatırımlarımızla, hizmetlerimizle Yozgat'a layık olmaya çalıştık. Yozgat'a 12 katrilyon lira yatırım yaptık. Yozgatlı kardeşlerimiz Yozgat'a sahip çıkmalı. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay Bey hemşeriniz, Cemil Çiçek Bey, Bekir Bozdağ Bey siyasetin, bürokrasinin her kademesinde Yozgatlı kardeşlerim var. Böyle bir kadro Yozgat'ı şaha kaldırır ve kaldırıyor. Yozgat'ı üzeni biz de üzeriz.

AK Parti çatısını beğenmeyip başka mecralar arayanlar var. 31 Mart'tan sonra Yozgat için yepyeni bir dönemi başlatmaya hazır mıyız? Yeni dönemin ilk müjdesini veriyorum. Askeri eğitim birliklerinden ilkinin yeri Yozgat olacak.

KAYYUM ATANAN BELEDİYELER

"Kürdistan'a HDP'ye, batıda da AK Parti'ye-MHP'ye kaybettireceğiz" diyor. Ahlaksıza bakın ya. Ülkemizi bölemeyeceksiniz, 31 Mart'ta da cevabı en güzel şekilde alacaksınız. Biz Kürt kardeşlerimize muhabbetimizi koruruz. Ama ülkemizi bölmeye çalışanlara yüz vermeyiz. Çukurlar açtılar, onları gömdük. Şimdi "Kayyum atanan yerleri geri alacağız" diyorlar. Devletin bu belediyelere verdiği imkanları Kandil'e gönderecek olursanız, biz yine beklemeden kayyumu atarız. Zillet ittifakına destek verenlere karşı tavrımız açıktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOAH’IN 3 ÖNEMLİ NEDENİ
KOAH’IN 3 ÖNEMLİ NEDENİ
Karaburun’da 12’nci kez mandalina buluşması
Karaburun’da 12’nci kez mandalina buluşması