Büyükşehir Ahmetli Personeli İle Buluştu

Büyükşehir Ahmetli Personeli İle Buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Ahmetli ilçesinde Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bir araya geldi. Personele, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, ” Manisa’mızın 17 ilçesinde yapılan hizmetlerde belediye personelimizin önemli katkıları bulunmaktadır. Bizlerle birlikte özveriyle çalışan personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.

07 Kasım 2018 - 13:34

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş, Ahmetli ilçesinde Büyükşehir Belediyesi personelleri ile bir araya geldi. Genç, burada Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Muhtarlık Hizmetleri Şube Sorumlusu Orçun Abalı MASKİ ve belediye personeli tarafından karşılandı.  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş, personelle tek tek tokalaşarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.

Tüm Personellerimizin Emeği var

Daha sonra personele hitaben bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Manisa’mızın 17 ilçesinde yapılan hizmetlerde belediye personelimizin önemli katkıları ve emeği bulunmaktadır. Bu anlamda bizlerle birlikte özveriyle çalışan personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizler için Değerlisiniz

Personelin, Büyükşehir Belediyesi’nin sahadaki yüzü olduğuna da dikkat çeken Genç,” Sizlerin vatandaşımıza yönelik davranışlarınız hizmetlerimizin doğru yansıtılmasında büyük önem arz etmekte. Belediye personelimizin hassasiyeti de olumlu dönüşlerle yansıyor. Bu vesileyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün de sizlerin bu emeğini dün olduğu gibi bugün de önemsediğini belirtmek istiyorum” dedi.

İlk Önce Sizlerin ve Toplumun Güvenliği Geliyor

Önce can güvenliği diyen Genç, “Kırkağaç’tan Soma’ya, Gördes’ten Şehzadeler’e Manisa’nın genelinde çalışan tüm personellerimiz ile biz büyük bir aileyiz. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini vatandaşımıza götürürken, öncelikli olarak can güvenliğinizi sağlayın. Kendi güvenliğiniz ve toplum güvenliğini alarak çalışmalarınızı yapın” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuzey Kore, Pompeo'yu istemiyor
Kuzey Kore, Pompeo'yu istemiyor
TORBALI SPOR 2 - FOÇA BELEDİYESPOR 0
TORBALI SPOR 2 - FOÇA BELEDİYESPOR 0