Reklam
Reklam
“BU SEÇİM, ARTIK BİR GENEL SEÇİM HAVASINDA GEÇECEK”

“BU SEÇİM, ARTIK BİR GENEL SEÇİM HAVASINDA GEÇECEK”

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy bugün STK’larla bir araya geldi. STK’ların desteğini arkasına alan Aksoy, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak “Menemen’in renkleri burada” dedi.

09 Şubat 2019 - 16:07

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Aksoy, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Menemenli STK’lar ile bir araya gelen Aksoy “Bugün omuz omuza olma, yan yana durma dönemi. Bu seçim artık yerel bir seçim olmayı geçti. Bu seçim artık bir genel seçim havasıyla esecek. Çünkü bu seçimde Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir, Bursa gibi illeri almamız durumunda  Ak Parti iktidarı ilk defa yerel seçimde kaybetmiş olacak. Dolayısıyla da genel seçimlere doğru bir gidişat söz konusu olmuş olacak.” Diyen Aksoy sözlerine şöyle devam etti:

“Katılan Roman, Alevi, Yörük dostlarımız var. Menemen’in aslında burda bir rengi var. Biz CHP olarak demokrat bir parti olmamızdan, her zaman çok kültürlülüğe inanmış bir partiyiz. Bundan sonra yapmamız gereken, 31 Mart gecesine kadar herkesin CHP için çalışmasıdır. Herkesin CHP bayrağının altında toplanması gerekiyor. Eğer 31 Mart akşamında alacağımız sonuçtan sonra parti içinde bir mücadele yapmak isteyen arkadaşlarımız olursa, o 31 Mart akşamından sonradır, şimdi değildir. Bu dönem kapanmıştır.”

“Şimdi biz; Ak Parti iktidarına karşı hem yerel, hem genel seçimlerde hep birlikte mücadele edeceğiz. Hepimiz Menemenliyiz ve 31 Mart gecesi inşallah hep birlikte baharı getireceğiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trump: 10 milyon insanı öldürmek istemiyorum
Trump: 10 milyon insanı öldürmek istemiyorum
Sokaktaki 100 kişiden 30’u migren hastası
Sokaktaki 100 kişiden 30’u migren hastası